OPINIE

Opinie moich pacjentów

magmar22 – 14 październik 2017
Bardzo długo zmagalam się z moja choroba i po kolejnym ciężkim ataku trafiłam do Pani Marzeny.Pani doktor bardzo mi pomogła,dzieki niej mogę żyć normalnie,radzic sobie z trudami życia codziennego.Podczas sesji potrafiła razem ze mną spojrzeć w głąb mojego codziennego życia i pokazać co jest ważne.Zaluje że wcześniej nie trafiłam do Pani Marzeny.Bardzo polecam spotkania z Pania doktor,ja nadal korzystam choć już nie tak często????

Marta – 25 czerwiec 2017
Pani Marzena pomogła mi w wielu kwestiach. Przez długi czas zmagałam się z nawracającą depresją, która znacząco wpływała na moje codzienne życie, utrudniając kontakty z innymi osobami oraz zniekształcając moją opinię o sobie. Dzięki terapii udało mi się przepracować masę rzeczy, z którymi sama pewnie bym sobie nie poradziła. P. Marzena jest rzeczowa, spokojna i cierpliwa; zadaje dokładnie takie pytania, jakie należy zadać, by pacjent samodzielnie był w stanie dojść do właściwych wniosków. Jest świetnym terapeutą i jestem jej niezmiernie wdzięczna za czas, który mi poświęciła i za udzieloną pomoc.

Justyna – 22 maj 2017
Pani Marzena jest przede wszystkim profesjonalistką ale także wrażliwym, ciepłym i serdecznym człowiekiem. Podczas naszych spotkań uświadomiła mi wiele prostych ale ważnych prawd i pokierowała moje myśli na nowa, mam nadzieję, że lepszą drogę. Podała mi rękę kiedy tego najbardziej potrzebowałam i bardzo Jej za to dziękuję. Pozwoliła mi „wyfrunąć z gniazda” ale wiem, że jeżeli jeszcze się potknę będę mogła wrócić a to bardzo ważne. Zatem polecam Panią psycholog z całego serca.

Basia – 19 kwiecień 2017
Jestem mile zaskoczona efektami terapii i profesjonalizmem Pani Psycholog. Przez cały proces terapii zawsze zostawałam uważnie wysłuchana, a Pani Psycholog zwracała uwagę na, jak się okazało, kluczowe aspekty, których nie zauważałam, oraz wyznaczała realne cele, ćwiczenia, co pozwoliło na nowo spojrzeć na siebie i swoje otoczenie. Terapia przebiegała w przyjaznej, swobodnej atmosferze i z pewnością poleciłabym Panią Psycholog każdemu.

Zuza – 16 styczeń 2017
Pełna profesjonalizmu psycholog. Bardzo otwarta, ciepła i nie oceniająca osoba. Pomogła mi pokonać moje lęki. Teraz mogę swobodniej żyć i cieszyć się życiem. Ponadto bardzo ładny gabinet, aż się nie chciało z niego wychodzić. Myślę, że otoczenie w jakim człowiek uczy się zdrowia, też jest bardzo ważne. Dla mnie było. Szczerze polecam Panią doktor, jest to osoba na odpowiednim stanowisku :-). Pozdrawiam serdecznie.

Marzena – 9 grudzień 2016
Była to moja pierwsza wizyta u psychologa i nie obiecywałam sobie zbyt wiele .Mimo moich wątpliwości Pani Marzena pomogła zrozumieć mi że moje obawy są naturalnym ludzkim odruchem . Pani Marzena jest bardzo ciepłą i otwartą osobą która potrafi słuchać i próbuje pomóc jak radzić sobie ze swoimi problemami .Bardzo polecam i dziękuję.

Waldek z żoną – 5 grudzień 2016
Zakończyliśmy terapię par u p. Marzeny. Nie widzieliśmy ratunku dla naszego małżeństwa, ciągle się kłóciliśmy, byliśmy nie ustępliwi w swoich racjach i oczekiwaniach. Wtedy nie wiedzieliśmy, czy chcemy być ze sobą, czy nie. Pani psycholog pokazała nam jak ze sobą rozmawiać, abyśmy się słyszeli, jak dbać o siebie w związku i jednocześnie nie zaniedbywać partnera. Dzięki p. Marzenie widzimy więcej i szerzej. Nauczyliśmy się inaczej rozmawiać, uważniej słuchać i być dla siebie oparciem. Nie jesteśmy już dla siebie wrogami, ale partnerami którzy wzajemnie się kochają, szanują i troszczą o siebie. Dziękujmy pani Marzeno! Cieszymy się, że spotkaliśmy Panią na swojej drodze :-). Dzięki Pani możemy poznawać siebie dalej i czerpać z życia, to co najlepsze. Oby więcej takich lekarzy jak Pani, serdecznie polecamy !!!

Marlena – 13 październik 2016
Odbyłam trzy wizyty U Pani psycholog i z czystym sumieniem mogę polecić Panią psycholog jako kompetentnego terapeutę który słucha i zauważa rzeczy których człowiek sam nie widzi a są to cenne uwagi , osoba z ogromna wiedzą którą potrafi umiejętnie wykorzystać na każdym spotkaniu . Na pewno nie jest to stracony czas gdyż widać tę współpracę między terapeutą a pacjentem . Już na pierwszym spotkaniu czułam się tak jak bym mogła powiedzieć wszystko , nie było żadnej blokady a to jest bardzo ważne , świadczy to o tym że Pani Marzena jest bardzo ciepłym , otwartym i wyrozumiałym człowiekiem który nigdy nie ocenia a próbuje pomóc w bardzo profesjonalny sposób. Z całego serca polecam i dziekuję Pani Marzeno ! 🙂

Monika – 5 czerwiec 2016
Pani Marzena potrafila trafnie okreslic w czym tkwi poniekad moj problem. Owocna wizyta. Oczyszczajaca i dajaca nadzieje.dziekuje.

Katarzyna – 9 grudzień 2015
Byłam na wizycie z moim partnerem. Obawialiśmy się, czy zostaniemy zrozumieni, czy mamy szansę na zdrowy związek. Pani psycholog uważnie wysłuchała każdej ze stron i sprawiła, że udało się nam wysłuchać siebie nawzajem. Nie zdawaliśmy sobie sprawy, ile pracy nas czeka, ale nie jesteśmy przerażeni. Wręcz przeciwnie, myślę, że z pomocą Pani psycholog uda nam się przejść trudne chwile i odnaleźć siebie w tym wszystkim. Dziękuję za troskę i wrażliwość jaką Pani nam okazała. Czekamy z niecierpliwością na następne spotkanie 🙂

Natalia – 6 sierpień 2015
Była to moja pierwsza wizyta u psychologa, której bardzo się obawiałam. Ale Pani psycholog szybko rozwiała moje wątpliwości. Okazało się, że też jest człowiekiem :-), który na dodatek potrafi cierpliwie słuchać, jak i zadawać mądre pytania. Potrafiła spojrzeć na moje trudności z trochę innej strony, kiedy ja widziałam tylko jeden kierunek. Dostałam wiele ciepła i zrozumienia. Jednym słowem Pani psycholog wzbudziła moje zaufanie. Dzisiaj zaświeciło się moje światełko w tunel i mam wiele do przemyślenia. Za tydzień wracam po więcej. Z czystym sercem polecam.

Jola – 24 lipiec 2015
Serdecznie polecam Panią psycholog. Pomogła mi zrozumieć skąd pochodzą moje problemy i jak sobie z nimi radzić. Dzięki Pani psycholog spojrzałam na siebie bardziej łagodnie, z dużą dozą wyrozumiałości. Widać profesjonalizm i dużą wiedzę. Pani psycholog umie uważnie słuchać, nie oceniając sytuacji. Jednym słowem polecam..Ja będę na pewno korzystać.

Paula – 25 czerwiec 2015
Bardzo otwarta, spokojna, wyrozumiała i uśmiechnięta osoba. Czułam się w jej towarzystwie bardzo komfortowo, nie krępowało mnie mówienie o sytuacjach, które były bardzo wstydliwe dla mnie… Otworzyłam się przed nią całkowicie, jak przed nikim innym wcześniej. Spojrzała na moje problemy ze swojej perspektywy i pokazała mi,że problem nie znajduje się tylko u mnie, że nie dotyczy tylko mojej osoby. Bardzo pomocna, cierpliwa, uważna. Skupiona na drugiej osobie całkowicie. Ponadto wykształcona, posiada ogrom wiedzy i cały czas się szkoli.
Bardzo polecam Panią Marzenę i na pewno nie raz zwrócę się do niej ze swoimi problemami.

Artur – 22 czerwiec 2105
Choć była to pierwsza wizyta i nie oczekiwałem zbyt wiele, dostałem jednak bardzo dużo. Pani psycholog pomogła mi spojrzeć na moje problemy z innej perspektywy. Mam dużo do przemyślenia. Na pewno umówię się na kolejną wizytę za jakiś czas. Gabinet bardzo przytulny, zachęcający do otwartych rozmów w spokoju i ciszy.